Usługi gazowe - Instalacje gazowe Kartuzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług obejmujących wykonanie instalacji gazowych do domu. Proponujemy pełen wachlarz usług, które z najwyższą dbałością wykonają specjaliści ze wszelkimi uprawnieniami. Działamy również jako pogotowie gazowe na terenie Kartuz i okolic.

Domowe instalacje gazowe

Wykonujemy kompleksowe instalacje gazowe w budynkach mieszkalnych wraz z ich zaprojektowaniem. Nowoczesne rozwiązania, które stosujemy, podwyższają bezpieczeństwo i komfort użytkowania instalacji.

Instalacje gazowe w domu to układ różnorodnych przewodów oraz odbiorczych urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych. Całość przyłącza sie do głównego zaworu, a zakończeniem są płyty grzewcze i piece. Założenie instalacji gazowych wiąże się z zamontowaniem odpowiedniego zbiornika na gaz płynny. Z przyjemnością doradzimy Państwu jakie komponenty będą optymalne dla Państwa domu tak, by stanowiły bezpieczny i ergonomiczny układ.

przyłącza gazu do domu

Podłączenie płyty i kuchenki gazowej

W wielu domach wybierana jest nadal płyta gazowa oraz kuchenka gazowa ze względu na jej wygodę użytkowania oraz jakość gotowanych z ich pomocą potraw. Nasza firma wykonuje podłączenia kuchenek i płyt gazowych, by nie stanowiły one zagrożenia dla użytkowników. Posiadamy uprawnienia, dzięki którym Państwa sprzęt po podłączeniu nadal będzie objęty gwarancją.

montaż instalacji gazowych

Serwis instalacji gazowych

Każda instalacja gazowa powinna być okresowo sprawdzana przez wykwalifikowane osoby. Czasami pojawiają się pewne nieprawidłowości, które, ze względów bezpieczeństwa, należy jak najszybciej naprawić. W takim wypadku realizujemy wymianę lub serwis starej nieszczelnej instalacji CO. Wymieniamy także niebezpieczne rury stalowe łączone żeliwem na nowe rury PE.

hydraulik-gdansk-25

Usługi gazownicze - przyłącza gazu do domu

W ramach usług gazowych, które proponujemy, znajdują się:

  • wykonanie całego przyłącza gazowego od skrzynki gazowej do domu
  • montaż piecyków gazowych
  • podłączenia pieców i kotłów CO
  • czyszczenie instalacji gazowych
  • montaż gazomierzy i innych urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania instalacji gazowej
  • modernizacja istniejących instalacji gazowniczych wraz z wymianą niebezpiecznych elementów i rur
  • przeglądy okresowe gazówki
  • wykonanie kompleksowej instalacji wewnętrznej do domu
  • wykonywanie prób szczelności.

Naszym atutem jest kompleksowość usług, ponieważ usługi gazownicze wykonujemy od zaprojektowania do całościowego wykonawstwa. Po wykonanej pracy zawsze prowadzimy próby szczelności i wystawiamy niezbędne protokoły. Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia do bezpiecznego i prawidłowego wykonania jakże ważnych instalacji gazowych.

Instalacje CO na gaz wykonane przez nas będą służyły Państwu bez zarzutu przez długie lata.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Instalacje Gazowe Kartuzy
Zadzwoń Teraz